Registrace nového zákazníka

Vyplněním formuláře se stáváte registrovaným uživatelem obchodního domu a můžete bez omezení využívat všech výhod, které nabízí. Povinné údaje jsou označeny hvězdičkou (*).

Registrační a doručovací údaje

Fakturační adresa

 

Nastavení konta

Minimální délka hesla je 6 znaků.

Uživatelské volby

Chci slevu na svoje další nákupy! Zasílejte mi tipy a rady! Informujte mě o novinkách a výhodných nabídkách. Souhlasím s použitím mé e-mailové adresy pro zasílání zpráv, které mají charakter obchodního sdělení ve smyslu ustanovení zákona č. 480/2004 Sb., O některých službách informační společnosti.
Abychom Vám mohli doručit Vámi objednané zboží, potřebujeme Vaše osobní údaje zpracovat. Tímto tlačítkem neudělujete souhlas k posílání nabídek a newsletterů. Zaručujeme Vám, že nikdy Vaše údaje nepředáme nikomu jinému s výjimkou našich dopravců a osob potřebných pro realizaci zakázky. Souhlasím se zpracováním mých osobních údajů společností Takos s.r.o. se sídlem Novákových 12/358, Praha 8, IČO 63995522 pro interní účely dle všeobecných podmínek, a to na dobu neurčitou ve smyslu příslušných ustanovení zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů.
img
Opište kontrolní číslo*:
Registrujte se