Dýchací přístroj PROPAK celoobličejová maská VISION 3 ocelová tlaková lahev 6,0l/300bar

Ochranný izolační dýchací přístroj s otevřeným okruhem SCOTT PROPAK je dodáván s celoobličejovou maskou SCOTT VISION 3 PPLQFPN a ocelovou tlakovou lahví na stlačený vzduch s obsahem 6,0 l a provozním tlakem 300 barů. Jedná se o velice rozšířený a oblíbený přístroj u více než 1 miliónu hasičů po celém světě. Moderní autonomní dýchací přístroj se spolehlivou plicní automatikou vyniká nízkou hmotností, plnou certifikací, jednoduchostí a bezporuchovostí a nabízí nejvyšší úroveň ochrany dýchání ve své kategorii. Redukční ventily a plicní mechanika zajišťuje více než normovaný průtok vzduchu, který je možný jednorázově zvýšit vzduchovou sprchou. Veškeré prvky soupravy jsou navrženy tak, aby umožnily případný budoucí upgrade s minimálními náklady, Přístroj a láhev jsou umístěny na kompozitovém nehořlavém nosiči. Rychloupevňovací systém upínaní tlakových lahví umožňuje facii nebo výměnu lahví v několika sekundách. Nosné a upínací popruhy ze 100% kevlarové tkaniny s bezpečnostními pásy okolo těla – to je nejvyšší možná specifikace poskytující nejvyšší úroveň ochrany před plameny. Dýchací přístroj byl vyvinut tak, aby údržba byla jednoduchá a umožňovala servisování uživatelem. Jednotná velikost se dokáže přizpůsobit každému uživateli.
 
Tip
Výrobce:
Kód produktu:PROPAK-2
Dostupnost: Dostupné do 14 dnů
Cena s DPH: 38 326.8 Kč (1 533.07 €)
Cena bez DPH: 31 675.0 Kč (1 267.00 €)
Běžná cena s DPH: 43 597.5 Kč (1 743.90 €)
Celková cena 38 326.8 Kč (1 533.07 €)
ks
 
 
 
 
Popis

Izolační dýchací přístroj Scott Propak je nejjasnější zárukou kvality a spolehlivosti ve všech oblastech průmyslového, námořního, hasičského a záchranářského nasazení. SCOTT PROPAK může být sestaven v mnoha konfiguracích včetně konfigurace s 2 lahvemi, rozdělené spojky na DV (SDC) s přípojkou pro přítok vzduchu, příprava na vyváděcí masku pro záchranu druhého muže (RSM) a možnost jednoduché dekontaminace. Spolehlivost dýchacího přístroje a plicní mechaniky je testována i pod vodou.

Další informace na vyžádání.

Hmotnosti:

Jednoduchá konfigurace (bez lahví) 3,0 kg
Jednoduchá konfigurace & maska (bez lahví) 3,6 kg

Splňované normy:

EN 137:2007 Type II hasičská souprava
EN 139

Základní parametry
 Norma ČSN EN 137 - Třída 2 - Ochranné prostředky dýchacích orgánů - Autonomní dýchací přístroje s otevřeným okruhem na tlakový vzduch s obličejovou maskou
 

Náš sortiment

Hlavní menu

Statické stránky

 

Takos - Spolehlivá firma 2017

 

Doprava ZDARMA

od 2420 Kč

Takos e-shop registrace www.takos.cz
... a šetřete
 

TAKOS - novinka a zajímavosti na sociální síti FACEBOOK